Založ si blog

Keď si pri mne

A ja som pri Tebe. Akoby bol svet len meno pre všetko nepodstatné okolo nás, okolo Teba. Vnímam ťa a ty mňa ako akoby od toho záviselo, či budeme žiť ďalej. V tvojich očiach vidím svoj odraz. Nikdy som sa tak rada nevidela. Hľadíš na mňa a aj bez dotyku cítim viac nehy a túžby než kedykoľvek predtým.

Ničoho sa nebojím. Ani toho,že táto chvíľa skončí, lebo mám pocit, že bude trvať nekonečne. Veď ten cit v mojom srdci je nezastaviteľný, taký prirodzený…Akoby tam bol už od začiatku celého ľudstva a len čakal kedy uvidím tvoju tvár, aby ožil.

Zatvoríme oči a cítime blízkosť jeden druhého. Hoci mám zatvorené oči, nikdy som nevidela jasnejšie. Vidím ťa takého ako si a vďaka tomu viem, že Boj je tu. Lebo on dokáže stvoriť niečo tak dokonale. Si moja viera a moja nádej, že život nie je taký krátky a nebo naozaj existuje. Ty si moja príprava na ten raj.S tebou dokážem všetko. Nie si moje druhé krídlo, lebo každý máme svoje vlastné krídla. Ty mi však dávaš odvahu a silu lietať. Bez nich by boli krídla zbytočné.

Tvoja láska by však nikdy nestačila. Naše šťastie tvoria obe naše srdcia, to že ja milujem Teba a ty mňa. Je to také neskutočné ako výhra v lotérii, že z toľkých ľudí na tejto Zemi, my sme našli jeden druhého bez hľadania, len so snom o láske. Nemám už viac strach ani z budúcnosti, lebo nepremýšľam nad tým, čo bude. Ja si užívam práve túto chvíľu keď som s Tebou.

Chýbaš mi aj keď stojíš oproti mne a nepoznám spôsob ako ti dokonale vyjadriť moju lásku. Nie sú na to ani slová a nestačia dotyky či skutky.

Viem len, že ak raz už nebudeš stáť pri mne, Ja budem aj tak stále pri Tebe.

 

Láska nepozná cestu

02.05.2018

Keď rozmýšľam či si prišiel ty ku mne alebo ja k tebe, neviem sa rozhodnúť. Zdá sa mi akoby sme od začiatku sveta boli spolu. Dá sa kráčať k niečomu čo už dávno kráča s tebou? A teraz viac »

Prečo ma miluješ?

17.04.2018

Lebo Boh to tak chcel. Chcel aby cez deň svietilo slnko, v noci žiarili hviezdy a aby som ťa ja milovala navždy. Neviem prečo napísal tvoje meno do môjho srdca ale viem, že On sa nikdy nemýli. viac »

List

09.03.2018

Píšem ti list že mal by si prísť Zostať tu pri mne a nikdy neodísť Píšem ti list no nejdem ho poslať Sám by si sa mal ku mne dostať Zabudnúť na reči a na lásku si spomenúť Nechať všetko viac »

Boeing 787, lietadlo, letecká technika

Pátranie po zmiznutom malajzijskom boeingu sa skončí budúci týždeň

23.05.2018 12:51

Malajzia podpísala v januári s americkou spoločnosťou Ocean Infinity dohodu o obnovení pátrania po lietadle letu MH370.

plyn, Rusko, Ukrajina

Ako s plynom? Rozhádaných v Kyjeve a Moskve chce zmieriť únia

23.05.2018 12:43

Podpredseda Európskej komisie Maroš Šefčovič vyzval Rusko a Ukrajinu k obnove dialógu o ich spore o dodávky plynu a jeho tranzite do Európy.

Deklarácia slovenského národa

Vláda schválila jednorazový štátny sviatok, 30. októbra budeme mať voľno

23.05.2018 12:32

Tohtoročný 30. október by mal byť štátnym sviatkom, počas ktorého si Slovensko pripomenie 100. výročie prijatia Deklarácie slovenského národa.

študenti v Pravde

Študenti v Pravde: Sloboda je aj zodpovednosť

23.05.2018 12:21

Študenti z bratislavskej Školy pre mimoriadne nadané deti a Gymnázia na Skalickej ceste navštívili redakciu Pravda.

patri

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 12
Celková čítanosť: 6032x
Priemerná čítanosť článkov: 503x

Autor blogu

Kategórie