Založ si blog

Keď si pri mne

A ja som pri Tebe. Akoby bol svet len meno pre všetko nepodstatné okolo nás, okolo Teba. Vnímam ťa a ty mňa ako akoby od toho záviselo, či budeme žiť ďalej. V tvojich očiach vidím svoj odraz. Nikdy som sa tak rada nevidela. Hľadíš na mňa a aj bez dotyku cítim viac nehy a túžby než kedykoľvek predtým.

Ničoho sa nebojím. Ani toho,že táto chvíľa skončí, lebo mám pocit, že bude trvať nekonečne. Veď ten cit v mojom srdci je nezastaviteľný, taký prirodzený…Akoby tam bol už od začiatku celého ľudstva a len čakal kedy uvidím tvoju tvár, aby ožil.

Zatvoríme oči a cítime blízkosť jeden druhého. Hoci mám zatvorené oči, nikdy som nevidela jasnejšie. Vidím ťa takého ako si a vďaka tomu viem, že Boj je tu. Lebo on dokáže stvoriť niečo tak dokonale. Si moja viera a moja nádej, že život nie je taký krátky a nebo naozaj existuje. Ty si moja príprava na ten raj.S tebou dokážem všetko. Nie si moje druhé krídlo, lebo každý máme svoje vlastné krídla. Ty mi však dávaš odvahu a silu lietať. Bez nich by boli krídla zbytočné.

Tvoja láska by však nikdy nestačila. Naše šťastie tvoria obe naše srdcia, to že ja milujem Teba a ty mňa. Je to také neskutočné ako výhra v lotérii, že z toľkých ľudí na tejto Zemi, my sme našli jeden druhého bez hľadania, len so snom o láske. Nemám už viac strach ani z budúcnosti, lebo nepremýšľam nad tým, čo bude. Ja si užívam práve túto chvíľu keď som s Tebou.

Chýbaš mi aj keď stojíš oproti mne a nepoznám spôsob ako ti dokonale vyjadriť moju lásku. Nie sú na to ani slová a nestačia dotyky či skutky.

Viem len, že ak raz už nebudeš stáť pri mne, Ja budem aj tak stále pri Tebe.

 

Záhrada

26.06.2018

Poď ukážem ti kde rastú najkrajšie kvety Záhrada ktorá nikdy neuvädne Poď urobíme si tam deti Nech každý závisťou zbledne Oni nevedia ako krásne vonia divý kvet Nevedia kde je náš tajný viac »

Láska nepozná cestu

02.05.2018

Keď rozmýšľam či si prišiel ty ku mne alebo ja k tebe, neviem sa rozhodnúť. Zdá sa mi akoby sme od začiatku sveta boli spolu. Dá sa kráčať k niečomu čo už dávno kráča s tebou? A teraz viac »

Prečo ma miluješ?

17.04.2018

Lebo Boh to tak chcel. Chcel aby cez deň svietilo slnko, v noci žiarili hviezdy a aby som ťa ja milovala navždy. Neviem prečo napísal tvoje meno do môjho srdca ale viem, že On sa nikdy nemýli. viac »

merkel, putin

Nord Stream 2, Ukrajina či Sýria. Merkelová má s Putinom čo preberať

18.08.2018 20:41

Nemecká kancelárka Merkelová a ruský prezident Putin uviedli, že na svojom stretnutí budú hovoriť aj o vyhliadkach na mierovú misiu OSN na východe Ukrajiny.

most, janov

Správca diaľnice v Janove predstúpil pred verejnosť. Ponúkol milióny, nie však ospravedlnenie

18.08.2018 20:23

Pred novinármi dnes popoludní prvýkrát od zrútenia časti viaduktu v Janove stálo vedenie spoločnosti, ktorá diaľnicu A10 aj s Morandiho mostom spravuje.

Erdogan

Erdogana opäť zvolili za šéfa Strany spravodlivosti a rozvoja

18.08.2018 19:35

Tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana znova zvolili za predsedu vládnucej islamsko-konzervatívnej Strany spravodlivosti a rozvoja.

počasie, leto, teplo, horúčavy

Horúčavy potrápia obyvateľov západného a južného Slovenska, SHMÚ vydal výstrahy

18.08.2018 18:46

Vysoké teploty vzduchu sa v nedeľu (19.8.) môžu vyskytnúť na území západného a južného Slovenska.

patri

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 13
Celková čítanosť: 7429x
Priemerná čítanosť článkov: 571x

Autor blogu

Kategórie