Založ si blog

Keď si pri mne

A ja som pri Tebe. Akoby bol svet len meno pre všetko nepodstatné okolo nás, okolo Teba. Vnímam ťa a ty mňa ako akoby od toho záviselo, či budeme žiť ďalej. V tvojich očiach vidím svoj odraz. Nikdy som sa tak rada nevidela. Hľadíš na mňa a aj bez dotyku cítim viac nehy a túžby než kedykoľvek predtým.

Ničoho sa nebojím. Ani toho,že táto chvíľa skončí, lebo mám pocit, že bude trvať nekonečne. Veď ten cit v mojom srdci je nezastaviteľný, taký prirodzený…Akoby tam bol už od začiatku celého ľudstva a len čakal kedy uvidím tvoju tvár, aby ožil.

Zatvoríme oči a cítime blízkosť jeden druhého. Hoci mám zatvorené oči, nikdy som nevidela jasnejšie. Vidím ťa takého ako si a vďaka tomu viem, že Boj je tu. Lebo on dokáže stvoriť niečo tak dokonale. Si moja viera a moja nádej, že život nie je taký krátky a nebo naozaj existuje. Ty si moja príprava na ten raj.S tebou dokážem všetko. Nie si moje druhé krídlo, lebo každý máme svoje vlastné krídla. Ty mi však dávaš odvahu a silu lietať. Bez nich by boli krídla zbytočné.

Tvoja láska by však nikdy nestačila. Naše šťastie tvoria obe naše srdcia, to že ja milujem Teba a ty mňa. Je to také neskutočné ako výhra v lotérii, že z toľkých ľudí na tejto Zemi, my sme našli jeden druhého bez hľadania, len so snom o láske. Nemám už viac strach ani z budúcnosti, lebo nepremýšľam nad tým, čo bude. Ja si užívam práve túto chvíľu keď som s Tebou.

Chýbaš mi aj keď stojíš oproti mne a nepoznám spôsob ako ti dokonale vyjadriť moju lásku. Nie sú na to ani slová a nestačia dotyky či skutky.

Viem len, že ak raz už nebudeš stáť pri mne, Ja budem aj tak stále pri Tebe.

 

Ego láska

13.11.2018

Koho ľúbiš viac mňa či seba povieš prepáč keď ho povedať treba alebo ťa zohreje tvoje ego počas chladných nocí dočkáš sa od svojej pýchy pomoci kedy začneš hovoriť že ťa to mrzí viac »

Záhrada

26.06.2018

Poď ukážem ti kde rastú najkrajšie kvety Záhrada ktorá nikdy neuvädne Poď urobíme si tam deti Nech každý závisťou zbledne Oni nevedia ako krásne vonia divý kvet Nevedia kde je náš tajný viac »

Láska nepozná cestu

02.05.2018

Keď rozmýšľam či si prišiel ty ku mne alebo ja k tebe, neviem sa rozhodnúť. Zdá sa mi akoby sme od začiatku sveta boli spolu. Dá sa kráčať k niečomu čo už dávno kráča s tebou? A teraz viac »

Sýria, Idlib, radikál, zbraň, vojna

Sýrske vládne sily dobyli poslednú baštu džihádistov na juhu krajiny

17.11.2018 18:12

Ústup islamistov do púštnej oblasti je zrejme dôsledkom ich dohody s velením vládnej armády.

Prezidentský palác

Kandidát na prezidenta Mistrík už má dostatok podpisov, volá po spojení síl

17.11.2018 17:38

Mistrík vidí tri možnosti, ako prezidentské voľby dopadnú.

USA Washington Dzurinda prednáška medaila

Expremiér Dzurinda si vo Washingtone prevzal Medailu cti

17.11.2018 16:41

Prednášal o Slovensku, ale aj v československom kontexte, a to pri príležitosti výročia vzniku Slovenskej republiky.

jedlo, tuky, obezita

Miliardové mínus za potraviny. Dovoz rastie, vývoz klesá

17.11.2018 16:07

Saldo zahraničného obchodu Slovenska s poľnohospodárskymi a potravinárskymi výrobkami bolo v období január až august 2018 vysoko pasívne.

patri

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 14
Celková čítanosť: 9114x
Priemerná čítanosť článkov: 651x

Autor blogu

Kategórie