Založ si blog

Nikdy ma nenechaj samú

Nikdy. Hlavne keď prší a ja potrebujem slnko. Ani keď príde dúha, lebo potrebujem cítiť jej farby, nie vidieť ich. Neopusť ma ani keď vietor bude silný, bojím sa že samú ma odfúkne ďaleko od teba. A keď sa bude vánok len jemne pohrávať s mojimi vlasmi, nech tvoje oči neopustia moju tvár. Buď pri mne stále ako na začiatku, aby koniec nikdy nepoznal naše mená.

Bojím sa myšlienok, keď ma necháš samú. Rozum vie ľuďom tak pomôcť vo všetkom na Zemi, no keď sa stretne s láskou… Mám strach že začnem premýšľať. A čo keď mi spomienky zaplavia rozum a nájdu si rieku až k srdcu, tam kde je to more lásky. Tej lásky, ktorá mala vyschnúť. Nikto z nás nechce aby sa to stalo. Ak sa prebudí mŕtve, znovu zabolí život. Vieš ako mám rada istotu, ako ju potrebujem a preto sa bojím pochybností. Že z tých maličkostí sa stanú  priepasti. A ja spadnem do noci, ktorá nemá hviezdy. Ty poznáš tú tmu tiež naspamäť, preto vieš ako veľmi chcem aby si ma neopustil. Si moje svetlo v beznájdenej temnote. Len ťa prosím, nedovoľ mi premýšľať, spomínať and pochybovať.

Lebo mám strach, že keď ma raz necháš samú, už nebudem chcieť aby si sa vrátil.

 

Záhrada

26.06.2018

Poď ukážem ti kde rastú najkrajšie kvety Záhrada ktorá nikdy neuvädne Poď urobíme si tam deti Nech každý závisťou zbledne Oni nevedia ako krásne vonia divý kvet Nevedia kde je náš tajný viac »

Láska nepozná cestu

02.05.2018

Keď rozmýšľam či si prišiel ty ku mne alebo ja k tebe, neviem sa rozhodnúť. Zdá sa mi akoby sme od začiatku sveta boli spolu. Dá sa kráčať k niečomu čo už dávno kráča s tebou? A teraz viac »

Prečo ma miluješ?

17.04.2018

Lebo Boh to tak chcel. Chcel aby cez deň svietilo slnko, v noci žiarili hviezdy a aby som ťa ja milovala navždy. Neviem prečo napísal tvoje meno do môjho srdca ale viem, že On sa nikdy nemýli. viac »

duda

USA zvažujú trvalú základňu v Poľsku a zrušenie víz pre Poliakov

18.09.2018 20:10

V krajine síce už americkí vojaci pôsobia, nie sú tu však rozmiestnení nastálo.

Čína USA Trump clá dodatočné zavedenie

Trump sa pri Číne zahráva s ohňom

18.09.2018 20:00

Po mesiacoch kriku americký prezident Donald Trump nakoniec splnil svoje hrozby a ekonomicky tvrdo udrel na Čínu.

stretnutie, Danko, Pellegrini, rokovanie, vlada,

Prečo chýbali ministri za SNS na rokovaní vlády v Košiciach?

18.09.2018 18:44

Ministrov mal zo slávnostného zasadnutia stiahnuť stranícky šéf Andrej Danko. Údajne pre vnútrostranícke témy, a nie napätie v koalícii.

Hans-Georg Maassen

Po sporných výrokoch o Chemnitzi odvolali šéfa tajnej služby Maassena

18.09.2018 18:36

Kritici Maassena obviňujú, že zľahčoval proticudzinecké násilie v meste Chemnitz.

patri

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 13
Celková čítanosť: 8080x
Priemerná čítanosť článkov: 622x

Autor blogu

Kategórie