Založ si blog

Prechádzka po blate

Dnes som sa šla na prechádzku tak ako zvyknem skoro každý deň. Dostala som sa k takej poľnej cestičke, kadiaľ často prechádzam. Mohla som ísť aj inou cestou ale to by som musela ísť iným smerom než som chcela. Dni pred dneškom bolo mokro a hoci dnes svietilo slnko, všade ešte zostalo blato. Keď som stála pred tou cestou a videla, že bude ťažké prejsť cez ňu, rozmýšľala som chvíľu ale naozaj len chvíľu.. poobzerala sa okolo a vykročila vpred. Povedala som si, že ak pôjdem po tráve na krajoch cesty, tak sa nezašpiním a pôjde to ľahko. Na začiatku to tak aj bolo ale potom sa pomaly tráva strácala a čím jej bolo menej tým viac som sa dostávala do blata. Až som už nemala na výber a zostalo mi len ísť ďalej po tom blate. Nebolo ešte vyschnuté, bolo mokré takže som sa miestami poriadne doňho zaborila. Mala som pocit, že miesto topánok mám obuté blato a že mi tak neskutočne ťaží nohy až som mala pocit, že zastanem. No potom som si uvedomila, že zostať tam stáť len tak mi nepomôže a vrátiť sa už tiež nemalo význam. Tak som šla ďalej. Strach z toho, že tam ešte zapadnem až tak, že tam po mne zostane topánka vystriedali myšlienky nato, ako už tá cesta skončí. Čím bližšie som bola k jej koncu, tým som sa mi to celé zdalo ľahšie a nepodstatné..veď to nič nie je. Zrazu tu bol koniec cesty a ja som si konečne mohla trochu očistiť topánky. Vtom momente mi zasvietilo slnko priamo do tváre a bolo tak krásne ako si tak žiarilo na oblohe.. akoby sľubovalo, že už bude len teplejšie.

Niekedy pri konci tej cesty som si uvedomila, ako veľmi sa teraz tá cesta pobodá môjmu životu. Aj keď som sa práve len začala zabárať do toho blata…

Ego láska

13.11.2018

Koho ľúbiš viac mňa či seba povieš prepáč keď ho povedať treba alebo ťa zohreje tvoje ego počas chladných nocí dočkáš sa od svojej pýchy pomoci kedy začneš hovoriť že ťa to mrzí viac »

Záhrada

26.06.2018

Poď ukážem ti kde rastú najkrajšie kvety Záhrada ktorá nikdy neuvädne Poď urobíme si tam deti Nech každý závisťou zbledne Oni nevedia ako krásne vonia divý kvet Nevedia kde je náš tajný viac »

Láska nepozná cestu

02.05.2018

Keď rozmýšľam či si prišiel ty ku mne alebo ja k tebe, neviem sa rozhodnúť. Zdá sa mi akoby sme od začiatku sveta boli spolu. Dá sa kráčať k niečomu čo už dávno kráča s tebou? A teraz viac »

bratislava, hrad

Bratislava začne rok 2019 v rozpočtovom provizóriu

15.12.2018 10:00

Nový primátor Bratislavy plánuje preveriť finančnú kondíciu mesta a avizuje, že chcú spustiť audity na viacerých úrovniach.

shutterstock 1228672159

VIDEORECENZIA: Prvý čínsky mobil s nárokom na trón

15.12.2018 10:00

Huawei Mate 20 Pro je prvý čínsky telefón, ktorý má právo nárokovať si na titul tohtoročného kráľa mobilov.

Scott Morrison

Austrália uznáva západný Jeruzalem ako hlavné mesto Izraela

15.12.2018 09:36

Veľvyslanectvo sa však z Tel Avivu do Jeruzalema nepresťahuje dovtedy, kým sa v izraelsko-palestínskom konflikte nedosiahne mier.

euro, peniaze, mince

Rozpočet eurozóny má zblížiť krajiny s eurom, bude súčasťou rozpočtu EÚ

15.12.2018 09:21

Budúci rozpočtový nástroj pre konvergenciu a konkurencieschopnosť eurozóny bude mať za cieľ pomôcť zblížiť krajiny so spoločnou menou.

patri

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 14
Celková čítanosť: 9459x
Priemerná čítanosť článkov: 676x

Autor blogu

Kategórie