Založ si blog

Prechádzka po blate

Dnes som sa šla na prechádzku tak ako zvyknem skoro každý deň. Dostala som sa k takej poľnej cestičke, kadiaľ často prechádzam. Mohla som ísť aj inou cestou ale to by som musela ísť iným smerom než som chcela. Dni pred dneškom bolo mokro a hoci dnes svietilo slnko, všade ešte zostalo blato. Keď som stála pred tou cestou a videla, že bude ťažké prejsť cez ňu, rozmýšľala som chvíľu ale naozaj len chvíľu.. poobzerala sa okolo a vykročila vpred. Povedala som si, že ak pôjdem po tráve na krajoch cesty, tak sa nezašpiním a pôjde to ľahko. Na začiatku to tak aj bolo ale potom sa pomaly tráva strácala a čím jej bolo menej tým viac som sa dostávala do blata. Až som už nemala na výber a zostalo mi len ísť ďalej po tom blate. Nebolo ešte vyschnuté, bolo mokré takže som sa miestami poriadne doňho zaborila. Mala som pocit, že miesto topánok mám obuté blato a že mi tak neskutočne ťaží nohy až som mala pocit, že zastanem. No potom som si uvedomila, že zostať tam stáť len tak mi nepomôže a vrátiť sa už tiež nemalo význam. Tak som šla ďalej. Strach z toho, že tam ešte zapadnem až tak, že tam po mne zostane topánka vystriedali myšlienky nato, ako už tá cesta skončí. Čím bližšie som bola k jej koncu, tým som sa mi to celé zdalo ľahšie a nepodstatné..veď to nič nie je. Zrazu tu bol koniec cesty a ja som si konečne mohla trochu očistiť topánky. Vtom momente mi zasvietilo slnko priamo do tváre a bolo tak krásne ako si tak žiarilo na oblohe.. akoby sľubovalo, že už bude len teplejšie.

Niekedy pri konci tej cesty som si uvedomila, ako veľmi sa teraz tá cesta pobodá môjmu životu. Aj keď som sa práve len začala zabárať do toho blata…

Prečo ma miluješ?

17.04.2018

Lebo Boh to tak chcel. Chcel aby cez deň svietilo slnko, v noci žiarili hviezdy a aby som ťa ja milovala navždy. Neviem prečo napísal tvoje meno do môjho srdca ale viem, že On sa nikdy nemýli. viac »

List

09.03.2018

Píšem ti list že mal by si prísť Zostať tu pri mne a nikdy neodísť Píšem ti list no nejdem ho poslať Sám by si sa mal ku mne dostať Zabudnúť na reči a na lásku si spomenúť Nechať všetko viac »

Ochutnaj svoj život

01.02.2018

Dôvodom našej neistoty v samých seba, je porovnávanie nášho úsilia s výsledkami ostatných. Neporovnávaj sa s druhými. Jediná osoba, od ktorej by si mal byť lepší, je osoba, ktorou si bol viac »

práca, pracovný úraz

Pracovný úraz v Prešove mal tragické následky, zomrel 31-ročný muž

19.04.2018 19:17

K pracovnému úrazu došlo v pondelok.

komár, štípanec, uštipnutie, hmyz, krv

WHO prikazuje, aby vakcínu proti dengue dostávali len tí, ktorí chorobu už mali

19.04.2018 18:57

Tropickú horúčku dengue šíria komáre. Vo vážnych prípadoch môže byť smrteľná, keď spôsobí vnútorné krvácanie.

Jan Hamáček

Líder ČSSD Hamáček oboznámil prezidenta Zemana s ponukou hnutia ANO

19.04.2018 18:19

Líder sociálnej demokracie poprel, že už jestvuje možný návrh obsadenia vládnych postov nominantami ČSSD.

Euro, peniaze, bankovky, ekonomika, eurofondy

OLAF začal vyšetrovať údajné zneužívanie eurofondov na Slovensku

19.04.2018 18:11, aktualizované: 18:37

Údajné zneučívanie odhalil vo februári zavraždený slovenský novinár Ján Kuciak.

patri

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 11
Celková čítanosť: 5227x
Priemerná čítanosť článkov: 475x

Autor blogu

Kategórie